Co jeść żeby schudnąć - nasz metabolizm

Metabolizm - co jeść i chudnąć

zdrowa dieta, jak szybko schudnąć
Zielona herbata
Zielona herbata przyśpiesza nasz metabolizm - rezultat to szybsze pozbycie się zbędnych kilogramów, zielona herbata to także duże źródło minerałów i antyoksydantów.

Warzywa
Bogate źródło błonnika, który genialnie wspiera metabolizm, dodatkowo błonnik daje uczucie sytości, dzięki temu spożywamy mniej. Gotowane warzywa, świeża lekka sałatka, te produkty powinny codziennie gościć na naszym stole.

Mięso
Ważnym składnikiem w mięsa jest L-Karnityna - znana pod powiedzeniem "pogromca tłuszczu".
W mięsie znajduje się także koenzym Q10, tenże koenzym znacznie przyspiesza procesy biochemiczne w komórkach naszego ciała.

Grejpfrut
Zawiera zawiera duże ilości naringiny(charakterystyczny gorzki smak) która pomaga trawić tłuszcze, znacznie poprawia metabolizm.


KOMENTARZE

Dieta powinna być zróżnicowana i organizm powinien dostawać wszystkie niezbędne składniki do prawidłowego odżywiania. Za taką dietę uważam dietę strukturalną, którą opracował dr Bardadyn.gwarantuję, że na tej diecie mamy szansę zdrowo schudnąć bez efektów ubocznych. Potrzebna jest wytrwałość i zmiana nawyków żywieniowych. Przekonałam się o tym dopiero po wypróbowaniu kilku diet, kiedy wracałam do porzedniej wagi. Polecam strone o diecie: www.dietastrukturalna.pl
2012-12-28 15:37:08    Gośka

Odpowiednia zdrowa dieta jaką polecam to dieta strukturalna.Jesz i chudniesz, a o efektach ubocznych można zapomnieć. Po za tym na tej diecie można jeś praktycznie wszystko, ale rady doktora Bardadyna są nieocenione. Zmieniłam całkowicie swoje nawyki żywieniowe, a to, że schudłam już 7 kg cieszy podwójnie.
2012-12-14 11:41:33    Nicki

popieram co napisane ;) łatwo szybko bez trucia się tabletkami ;)))
2012-11-06 16:09:24    kasia

Polecam dietę strukturalną. Dieta bardzo zdrowa i bogata we wszystkie odżywcze składniki. Po prostu jesz i chudniesz, a o efekcie jo-jo nie ma mowy. Trzeba się jednak stosować do wszystkich rad i wskazówek doktora Bardadyna.
2012-09-13 12:49:34    aMila

Nick:


Komentarz:


   =  (oblicz)


© 2019 mauroda.pl