Konto na Linkedin - warto mieć?

Uważasz się za kobietę czynną zawodowo, kobietę biznesu, a czy już masz konto na największym portalu społecznościowym skupiającym samych profesjonalistów? Profil na portalu Linkedin, to nie tylko idealne miejsce do szukania pracy, czy też prezentacji potencjalnemu pracodawcy naszych osiągnięć zawodowych, wykształcenia, zainteresowań, ale także możliwość pozyskania informacji o firmie do której aplikujemy, obecnie wiele liczących się firm posiada konta w serwisie Linkedin i staje się to praktycznie standardem. 500 milionów to liczba kont na Linkedin.

Wahasz się, to może te argumenty Ciebie przekonają:
- profil na Linkedin jest za darmo w podstawowej wersji;
- duży dostęp do informacji;
- dostęp do e-lerningu;
- nowe kontakty zawodowe;
- większe możliwości na lepszą i lepiej płatną pracę.

Wykorzystaj optymalnie dostępną Ci powierzchnię na swoim profilu, aby jak najlepiej zaprezentować Twój profesjonalizm. Skrupulatnie uzupełnij swoje dokonania zawodowe – wypunktuj obowiązki, zadania które realizowałaś w poprzednich firmach i dodaj ramy czasowe okresu pracy. Umiejętności - skup się na tych istotnych, wartościowych. Edukacja, ukończone szkoły techniczne, zdobyte dyplomy, przy małym doświadczeniu zawodowym możemy się pokusić o wpisanie tytułu naszej pracy licencjackiej, inżynierskiej czy magisterskiej.

Więcej informacji (materiału) bardziej wyczerpujący poradnik jak uzupełnić profil na Linkedin- cv5.pl/profesjonalny-profil-na-linkedin/

Jakość profilu na linkedin.com to nie tylko tekst ale także fotografia i tło. Dlaczego jest to tak istotne? Na profil ze zdjęciem spływa około dziesięć (10) razy więcej ofert pracy niż na profil bez fotografii. Różnica w ilości jest ogromna 10 do 1. Nie każdy bierze pod uwagę takie dane, a są one bardzo istotne. Najlepiej prezentuje się fotografia twarzy zrobiona przez profesjonalnego fotografa. Jeżeli jeszcze nie jesteś w posiadaniu takich zdjęć, to chyba najwyższa pora, aby pomyśleć o zrobieniu sobie kilku biznesowych fotografii. W tle możemy dodać zdjęcie naszego biura, naszych narzędzi pracy itp. wszystko zależy od naszej kreatywności.
KOMENTARZE

Nick:


Komentarz:


   =  (oblicz)


© 2019 mauroda.pl